2 miejsce w Polsce w programowaniu z Gigantami

Giganci Programowania to polska firma, która po sukcesie w Polsce z powodzeniem realizuje zagraniczną ekspansję. Pod marką Coding Giants działa w Hiszpanii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Meksyku, Chile, Singapurze, Australii, Niemczech i na Słowacji.
We wrześniu nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Giganci programowania", polegającej na zachęceniu do programowania jak największej liczby uczniów w Polsce. Zadanie polegało na zapisaniu się i zrealizowaniu bezpłatnego kursu programowania, prowadzonego przez edukatorów Gigantów.

W całej Polsce do akcji zgłosiło się blisko 1800 szkół różnego typu, od przedszkoli po szkoły wyższe.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła 2 miejsce w Polsce pod względem aktywności i uczestnictwa w tej ciekawej akcji.

W nagrodę otrzymaliśmy Certyfikat Srebrnego Partnera Akcji Koduj z Gigantami oraz czek na 2 tysiące złotych do wykorzystania w sklepie komputerowym.

Najaktywniejsze klasy w naszej szkole to:

6a - 70% uczniów skorzystało z bezpłatynych warsztatów,
5b - 66 %,
4b - 65%.

Wszystkim uczniom dziekujemy za udział i gratulujemy sukcesu. Niektórzy z nich kontynuują przygodę z Gigantami, zapisując się na wybrane przez siebie szkolenia.